27 Mart 2009 Cuma

Formula 1

 Formula 1'de 2009 sezonu bu haftasonu 'Start' alıyor. Krizin etkileyip etkilemeyeceği konuşulan hatta sezonun yapılmaması dahi gündeme gelen Formula yarınki sıralama turları ile resmen başlıyor.

 Bu sezon şüphesiz en sevindirici haber Cnn Turk eziyetinden kurtulmak oldu herhalde. Gerçi Trt'nin Formul'yı alacağını olimpiyatlar zamanında duymuş ve Ömer Üründül'ün yarışlara yorumculuk yapabileceğinden kaygılanmıştık. Neyse ki Trt Okay Karacan ile alaşmış. Özlediğimiz ses tekrar anlatacak bize yarışları.

 Sıralama Turları Cumartesi 07.45

 Büyük Yarış Avustralya Pazar 08.30

Takvim :
29 Mart Avustralya Grand Prix Melbourne
5 Nisan Malezya Grand Prix Sepang
19 Nisan Bahreyn Grand Prix Manama
10 Mayıs İspanya Grand Prix Barcelona
24 Mayıs Monaco Grand Prix Monaco
7 Haziran Türkiye Grand Prix İstanbul
21 Haziran İngiltere Grand Prix Silverstone
28 Haziran Fransa Grand Prix Magny-Cours
12 Temmuz Almanya Grand Prix Hockenheim
26 Temmuz Macaristan Grand Prix Budapeşte
23 Ağustos Avrupa Grand Prix Valencia
30 Ağustos Belçika Grand Prix Spa
13 Eylül İtalya Grand Prix Monza
27 Eylül Singapur Grand Prix Singapur
11 Ekim Japonya Grand Prix Fuji
18 Ekim Çin Grand Prix Şangay
1 Kasım Brezilya Grand Prix Sao Paulo
15 Kasım Abu Dabi Grand Prix Abu Dabi

Hekim'in Dizeleri


"Neler geldi neler geçti felekten, un elerken Hamdi Bey de geçti delikten..."

Baron Davis - Play-off ??NbaTv'nin ''Where Will Amazing Happen This Year'' başlıklı videolarında son dönemin önemli play-off anları reklamlaştırılmış. 11 adet reklam var. Play-off'a doğru bunları teker teker paylaşırız burada elbet ama dikkatimi çeken ve ilk paylaşmak istediğim bir video var. Baron Davis..

Bu 11 adet reklamda görülen isimler Kobe Bryant, LeBron James, Dwyane Wade, Manu Ginobili, Joe Johnson gibi play-off'ta boy gösterecek isimler. Ancak Baron Davis'in 2009 play-off reklamında ne akla hizmet bulunduğunu anlamak güç..

Son Bilet ?Rudy Fernandez bu sabaha karşı oynanan Suns-Blazers maçında 3. çeyrek sonunda bulduğu ard arda 5 sayı ile Suns'un bu gecelik galibiyet hesaplarını bozuyordu. Batı'da play-off yarışını yakından ilgilendiren maçta Portland önemli bir galibiyet elde ediyordu. Peki ya Suns?

Suns şu an 9. sırada ve önündeki Dallas'ın 3.5 maç gerisinde. Fikstüre bakacak olursak Nisan'ın 5 inde kritik bir Dallas deplasmanı var. Bunun haricinde oynayacağı ekipler kısmen potadan çıkmış ligi bitirmek için oynayan takımlar olacak. Dallas'ın avantajı ise deplasman maçının son dönemde fazla olmaması. Bakalım son sıradan kim treni kapacak. Shaq baba play-off dışında mı kalacak..
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...