13 Eylül 2008 Cumartesi

Haydi Polonya'ya..


Son Fransa maçı sonrası takımı acayip beğenmiştim ve hiçte beklediğim bir şey değildi 3 maçta 3 galibiyet çıkarmak hele ki bu zor grupta. Bugün dahası gelmiş. Ukrayna deplasmanında kötü bir sürpriz yaşamayı beklerken dev adamlar bir galibiyet daha çıkarmış. Skora bakılacak olursa fazla da zorlanmamışlar son dakikalarda..

Maçı izleyemedim. Dershanedeydim. Neyse eve geldiğimde açtım pc'yi bakayım dedim kaç kaç yenildik.. Ama o da ne!! Yenmişiz Ukrayna'yı deplasmanda.. Hoppalaa.. Beklemediğim bir durumdu bu. Tamam son Fransa maçında çok iyiydik ama cidden beklemiyordum kazanmalarını. Neyse akşam 2 gibi NtvSpor tekrarını verecek o zaman izleriz.
Hafta içi Belçika karşısında alacağımız bir galibiyet bizi bu zorlu grupta lider yapacak. Fransa deplasmanına da formaliteden gidecez artık. Eh iyi oldu cidden be.. Helal olsun ..

Bu arada resim için Salsa Basket'e teşekkürler. Hiç biryerde bulamadım maç resmi.. Fazlada araştırmadım. Salsa demişken Anıl kardeşimin maç yazısındaki son cümleside harika gerçekten..

Yazıyı imkan dışı bir temenniyle bitirelim: 'Keşke Avrupa Şampiyonası hemen yarın başlıyor olsa.'

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...